Narzędzia specjalistyczne i wyposażenie warsztatów

Aktualności

GRSMP SOPOT 2011

- 19.07.2011

W dniach 10-11.07 w Sopocie odbyła się 5 i 6 eliminacja górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. W nadmorskim kurorcie wśród 67 kierowców pojawił się również zawodnik Automobilkubu Rzeszowskiego wspierany przez Magneti Marelli - Dariusz Mikołajczyk. Po raz kolejny usiadł za kierownicą użyczonego przez Witka Zimnego Renault Clio 1.8 16V w klasie HS/Z 2000.
 
-        W Sopocie byłem po raz pierwszy i kompletnie nie znałem tej trasy. Już po pierwszych przejazdach wiedziałem , że nie będzie łatwo ale jej rajdowy charakter bardzo mi odpowiadał. Pierwszy dzień przeznaczyłem na oswojenie się z trasą i wyłapanie miejsc, gdzie popełniam błędy. Z przejazdu na przejazd poprawiałem czasy i po ostatnim sobotnim podjeździe wyścigowym wiedziałem, że złapałem już kontakt z dużo mocniejszymi autami w mojej klasie. Nastroje w zespole po sobocie były świetne, plan na niedzielę zakładał wyeliminowanie jeszcze kilku błędów i naciskanie mocniejszych konkurentów. Niestety wszystkie te nadzieje rozwiały się w niedzielny poranek tuż przed podjazdem zapoznawczym... Po przejechaniu 50 metrów od naszego namiotu serwisowego podczas rozgrzewania opon rozleciała się skrzynia biegów w naszej Cliówce. To był koniec naszych zmagań w Sopocie.
Chciałbym z tego miejsca serdecznie podziękować firmie Magneti Marelli CheckStar bez której mój start w Sopocie nie był by możliwy.
 
Kolejny start Renault Clio to Rajd Rzeszowski w dniach 5-6 sierpnia. Tym razem załogę stanowić będzie para Witek Zimny – Szczepan Mirek. Serdecznie zapraszamy.

ikona lupy
Sieć Magneti Marelli
Warsztaty

Dystrybutorzy