Narzędzia specjalistyczne i wyposażenie warsztatów

Menu

Zarejestruj się jako klient


Tak Nie

usuńAdministratorem danych które Państwo podają w formularzu jest MAGNETI MARELLI AFTERMARKET SP Z O. O. (KRS: 0000012304, NIP: 6443035609, REGON:277479953, Pod Lipami 5, 40-476 Katowice.)

Dane podane w powyższym formularzu (adres poczty elektronicznej, treść zapytania) są zbierane jedynie w celu odpowiedzi na Państwa zapytanie i nie są przekazywane żadnym odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt. 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Dane niezbędne do wysłania zapytania (adres poczty elektronicznej, treść zapytania) podają Państwo dobrowolnie. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych przetwarzanych przez spółkę oraz ich poprawiania.

Jednocześnie dziękujemy za zainteresowania naszą ofertą i w przypadku kiedy chcieli by państwo otrzymać na podany adres poczty elektronicznej informacje o naszych produktach i usługach prosimy o zaznaczenie zgody na przesłanie takich materiałów.wyrażam zgodę na przesyłanie ofert handlowych i informacji marketingowych na podany w niniejszym formularzu adres poczty elektronicznej.* Pola obowiązkowe.ikona lupy
Sieć Magneti Marelli
Warsztaty

Dystrybutorzy