Narzędzia specjalistyczne i wyposażenie warsztatów

Tuning Box


TUNING BOX

Gama Elaborazioni zawiera również elementy do tzw. chip tuningu. Moduły i wiązki przewodów przeznaczone są zarówno do silników turbo benzynowych, jak i turbo diesli. Dzięki bogatej ofercie skierowanej do większości pojazdów dostępnych na rynku, można zmienić parametry silnika swojego samochodu, znacznie zwiększając jego moc. W ofercie dostępny jest także moduł pedału przyspieszenia, który powoduje szybszą reakcję przepustnicy, doprowadzając do efektywniejszego przyspieszenia samochodu.

Moduł można wyposażyć dodatkowo w pilota, który umożliwia płynna zmianę map podczas poruszania się pojazdu.

 

Do pobrania:Tuning Box Magneti Marelli

 

Sprawdź czy moduł pasuje do twojego samochodu:

Lista aplikacyjna Diesel

Lista aplikacyjna Benzyna

 

Przykładowy wzrost osiągów:

 

Instrukcje: Instrukcja montazu modulu diesel ME100T

                   Instrukcja montazu modułu benzyna ME110T

                   Instrukcja instalacji oprogramowania i ustawien Tuning Box MM

!!! UWAGA !!!

Magneti Marelli Aftermaket Parts & Services S.p.A. przypomina, że  dodatkowa centralka  jest przeznaczona wyłącznie do zastosowań WYCZYNOWYCH, a więc można ją stosować do jazdy torowej, na torach prywatnych lub wyznaczonych, na drogach zamkniętych dla ruchu.

Magneti Marelli Aftermaket Parts & Services S.p.A. nie ponosi żadnej odpowiedzialności  za niewłaściwe użycie tego urządzenia. Użytkownik  jest zawsze zobowiązany do przestrzegania kodeksu drogowego oraz obowiązujących przepisów.   .

Magneti Marelli Aftermaket Parts & Services S.p.A. nie ponosi żadnej odpowiedzialności  za ewentualne szkody  spowodowane przez samochód  w wyniku wad wyrobu lub błędnego zainstalowania  wyżej wymienionych wyrobów.

 

 

 

ikona lupy
Sieć Magneti Marelli
Warsztaty

Dystrybutorzy